Мобильное меню

Холодильний компресор

Холодильний компресор (https://hlad.com.ua/ua/production/agregati-i-multisistemi/), це найважливіша частина сучасного холодильного обладнання, наприклад, парокомпрессіонних холодильних установок, по суті це «серце» холодильної машини. Тому дуже важливо розуміти, що це таке і як він улаштований.

Компресор холодильний, як пристрій, дуже поширений. Область застосування і використання компресорів величезна. Скрізь, де потрібно стиснення або подача речовин під тиском, без компресора не обійтися.

холодильний компресор

Холодильні компрессори виготовляються, згідно найвищим вимогам герметичності, так як призначені для стиснення і передачі парів спеціальної речовини в холодильних установках. Це спеціальна робоча речовина називається холодильним агентом (холодоагент).

Завдання холодильного компресора в холодильному агрегаті полягає в відсмоктуванні парів холодоагенту з випарника холодильного агрегату, стиснення, і подачі їх під тиском в конденсатор холодильної парокомпрессіонної машини.

Однією з головних характеристик холодильного компресора є такий показник як холодопродуктивність. Вона визначається кількістю теплоти, яка необхідна для випаровування 1 кг холодильного агента за одиницю часу, при заданій температурі кипіння і конденсації холодоагенту. При робочих умовах ця характеристика називається робоча холодопродуктивність, а при розрахункових або порівняльних температурах - номінальна потужність охолодження. Сучасні холодильні машини мають величини холодопродуктивності від сотень ватів до десятків мегават.


Предыдущая статья
Следущая статья

Вернуться
Мы в соцсетях:
Обновления на почту:
Желаете получать последние статьи? Введите Ваш e-mail:

© 2018 Развиваясь — Богатей!  Войти