Мобильное меню

Виготовлення сучасних рекламних щитів

Рекламні конструкції - поняття досить широке. У сучасному світі виготовлення рекламних щитів, яке можна замовити по посиланню https://media-foros.ua/ua/services/izgotovlenie-i-obsluzhivanie-reklamnih-schitov-bilbord-razmera-3h6-m.html, має на увазі проектування, складальні і зварювальні роботи, монтаж. Утворені в результаті вироби розташовуються уздовж проспектів, на площах і жвавих центральних вулицях, біля станцій метро і пішохідних переходів. Дахи будинків і зупинки громадського транспорту - теж хороший варіант.

виготовлення рекламних щитів

Наше рекламне агентство "Медіа Форос" спеціалізується на виготовленні великоформатних і світлових конструкцій. Великоформатні об'єкти - це рекламні стели, білборди і покажчики. Габарити - головний плюс подібних конструкцій. Розмір дозволяє залучати більше автомобілістів і пішоходів, розширюючи цільову аудиторію.

Світлові споруди працюють цілодобово - в нічні години їх ефективність збільшується. Перехожих привертає внутрішнє освітлення. До типу світлових конструкцій відносяться сітілайти, неонові і світлодіодні вивіски, короби. Вдень ці об'єкти кидаються в очі завдяки незвичайній формі і змісту. Увечері стартує справжня феєрія світла, так що спокійно пройти повз буде важко. Навіть поспішають додому люди мимоволі затримують погляд на оголошенні рекламодавця.

Сітілайти та білборди

Високі споруди з приваблюючими слоганами і картинами рекламного характеру називаються білбордами. Рекламні щити - незмінний атрибут міського ландшафту. За допомогою виготовлення рекламних щитів подібних конструкцій можна просувати:

  • послуги і товари;
  • соціальні програми;
  • концерти;
  • бренди;
  • торгові мережі і магазини.

Бігборди розроблені спеціально для рекламування чиєїсь діяльності. Щити монтуються біля жвавих магістралей, щоб привертати увагу людей в проїжджаючих повз автомобілях. Звичайні перехожі теж реагують на оголошення, що розширює цільову аудиторію.

Сітілайти - це автономні конструкції, розташовані в безпосередній близькості від офісу чи торгової точки рекламодавця. Об'єкти оснащені внутрішнім підсвічуванням, що сприяє сплеску інтересу в нічний і вечірній час. На сітілайтах часто зустрічаються афіші кінотеатрів, реклама концертів і спортивних заходів. Послуги та товари теж активно просуваються.

Важливим навігаційним елементом служать покажчики. Увага до об'єктів досягається завдяки внутрішньому підсвічуванню. Покажчики монтуються як всередині, так і зовні будівлі. Основна мета - направити клієнта в потрібному напрямку. Дизайн всіх перерахованих конструкцій залежить від функціональних завдань. Розробкою реклами займаються професійні агентства. Наприклад, спеціалізоване рекламне агентство "Медіа Форос" - https://media-foros.ua.


Предыдущая статья
Следущая статья

Вернуться
Мы в соцсетях:
Обновления на почту:
Желаете получать последние статьи? Введите Ваш e-mail:

© 2018 Развиваясь — Богатей!  Войти